EN
UA
EN
UA
Юридичний супровід
Під час ведення вашої діяльності на території іншої країни, можуть виникати юридичні питання, які складно вирішити без допомоги, та фізичної присутності. Наша досвідчена команда юристів зможе проконсультувати, розробити план дій та вирішити всі необхідні юридичні моменти в процесі ведення вашої діяльності. На будь-якому етапі шляху - разом з вами.

КОНСУЛЬТАЦІЯ
Просування виробника Miasphera
Склад послуги
01
Представництво в державних органах, в тому числі і судових
02
Відкликання уповноваженого представництва
03
Проведення будь-яких аудиторських дій, щодо перевірки дилера
04
Відкриття та реєстрація представництв на території України
05
Надання консультацій щодо  законодавства,  документів, вимог, податків тощо
06
Отримання сертифікату, декларації та внесення в реєстр Держлікслужби
Про юридичні послуги
Забезпечуємо повний юридичний супровід
MIASPHERA - це не тільки компанія яка займається виводом на ринок України , іноземних виробників медичної, косметичної та харчової продукції. Ми забезпечуємо повний юридичний супровід з будь-яких питань.

Що це вам дає? Обізнаність у тому питанні, яке ви вирішуєте. Наші консультації повні та вичерпні. В результаті у вас з’являється повне розуміння процесу та відповідь на питання «що робити далі?». Впевненість в тому, що ви дієте правильно, в рамках існуючого законодавства України. Ви впевнені в тому, що не отримаєте додаткових штрафів, або інших витрат пов’язаних з вашим питанням.

yurydychnyy-suprovid-miasphera
Можливість в будь який момент отримати правовий захист, або звернутись до нас на будь-якому з етапів вирішення справи, якщо ваш підрядник вас не влаштовує, або ви хочете його перевірити.

Передавши юридичні справи в наші руки, ви звільните час для концентрації на більш важливі справи. А юридичні питання залишаться під нашим налягодом. Ми зробимо все так, що ви і не помітите, що щось потрібно було вирішувати.
Прокладаємо шлях виробнику медичних, косметичних та харчових продуктів на ринки України, Європи та Америки
Сфера Miasphera
Нашу експертність підтверджують
GondDond Medical - гігант у виготовленні медичних витратних матеріалів для проведення аналізів (вакуумних пробірок, голок, накінечників, шприців, контейнерів для відбору біоматеріалу).
WEGO виробляє понад 30 серій, 800 категорій і 90 000 продуктів із специфікаціями, і тепер став одним із найнадійніших постачальників медичних системних рішень у світі. Водночас WEGO активно бере участь у сфері охорони здоров’я та надає послуги ниркового діалізу.
Асоціація операторів медичного ринку
Асоціація AMOMD – це єдине українське професійне об’єднання, яке включає близько 80 національних виробників, імпортерів, дистриб’юторів медичних виробів, косметичної продукції, засобів індивідуального захисту та дезінфекційних засобів.
reyestratsiya-dytyachykh-tovariv-fanny-time
Funny Time - український бренд, який розробляє та виготовляє навчальні ігри для дітей. Створює простір для самостійної гри дитини та проведення сімейного дозвілля в противагу гаджетам, які роблять дитину залежною та психологічно обмеженою.
Компанія Eximlab вже 15 років відома в Україні, як виробник та постачальник лабораторного посуду та контрольно-вимірювальних приладів. Має власне виробництво засобів для забору крові, продукція широко використовується в медичних лабораторіях, клініках, лікарнях.
FOYOMED має широкий асортимент продукції, включаючи провідні респіраторні засоби, одноразові медичні вироби, медичне обладнання та лабораторні вироби. Продукція FOYOMED експортується в понад 100 країн світу через мережу дистриб'юторів і дочірніх компаній, що охоплюють країни Північної Америки, Південної Америки, Європи, Азії та Африки.
МІАСФЕРА
Просп. Соборності, 30-A, 318
Київ, 02154, Україна
mia@miasphera.com
Відділ продажів
+380 44 498 88 58
+380 68 498 88 58
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Зроблено з
студією 
Soroca