EN
UA
EN
UA
Складне робимо простим
Miasphera (Market Intermediation Agency)
Miasphera - компанія, яка створює умови для виходу виробника медичних витратних матеріалів, медичних товарів, медичного обладнання на Європейський ринок та ринок України. Ми проводимо, супроводжуємо та підтримуємо нашого клієнта на шляху до виходу на європейський та український ринок.

Ми починали з того, що сертифікували продукцію для власної виробничої компанії. Цей процес ми налагодили так, що для нас це стало ще одним напрямком діяльності.

Вже 15 років, ми сертифікуєм продукцію медичного призначення, засоби вимірювальної техніки, прилади та апарати. Ми допомогли більше ніж 150 партнерам на різних ринках з різними товарами. Маємо досвід сертифікаціі лабораторій.
team-miasphera
Прокладаємо шлях виробнику медичних товарів на ринок України та Європи
Сфера Miasphera
Нашу експертність підтверджують
GondDond Medical - гігант у виготовленні медичних витратних матеріалів для проведення аналізів (вакуумних пробірок, голок, накінечників, шприців, контейнерів для відбору біоматеріалу).
WEGO виробляє понад 30 серій, 800 категорій і 90 000 продуктів із специфікаціями, і тепер став одним із найнадійніших постачальників медичних системних рішень у світі. Водночас WEGO активно бере участь у сфері охорони здоров’я та надає послуги ниркового діалізу.
Асоціація операторів медичного ринку
Асоціація AMOMD – це єдине українське професійне об’єднання, яке включає близько 80 національних виробників, імпортерів, дистриб’юторів медичних виробів, косметичної продукції, засобів індивідуального захисту та дезінфекційних засобів.
reyestratsiya-dytyachykh-tovariv-fanny-time
Funny Time - український бренд, який розробляє та виготовляє навчальні ігри для дітей. Створює простір для самостійної гри дитини та проведення сімейного дозвілля в противагу гаджетам, які роблять дитину залежною та психологічно обмеженою.
Компанія Eximlab вже 15 років відома в Україні, як виробник та постачальник лабораторного посуду та контрольно-вимірювальних приладів. Має власне виробництво засобів для забору крові, продукція широко використовується в медичних лабораторіях, клініках, лікарнях.
FOYOMED має широкий асортимент продукції, включаючи провідні респіраторні засоби, одноразові медичні вироби, медичне обладнання та лабораторні вироби. Продукція FOYOMED експортується в понад 100 країн світу через мережу дистриб'юторів і дочірніх компаній, що охоплюють країни Північної Америки, Південної Америки, Європи, Азії та Африки.
МІАСФЕРА
Просп. Соборності, 30-A, 318
Київ, 02154, Україна
mia@miasphera.com
Відділ продажів
+380 44 498 88 58
+380 68 498 88 58
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Зроблено з
студією 
Soroca