EN
UA
EN
UA
Просування виробника та товару
Просування виробника та товару на ринку України, маркетинговий супровід та подальший  супровід та представництво інтересів на території України. 

Ми не зупиняємося на півдороги. А тому після проходження двох етапів, ми пропонуємо послугу просування виробника на ринку. Так, як країна, менталітет, способи просування та канили збуту в різних країнах різні. Ми готові допомогти виробнику знайти свого клієнта, а клієнту виробника.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Просування виробника Miasphera
Склад послуги
01
Створення сторінки на сайті Miasphera з інформацією про виробника, або створення лендінгового сайту
02
Створення та ведення україномовних сторінок в соціальних мережах (Facebook, Instagram), реклама Google Ads
03
Розміщення інформації та статей про досягнення виробника на тематичних форумах, сайтах, інтеренет-журналах
04
Участь від імені виробника у виставках, приватних та державних заходах та тематичних зустрічах
05
Виїзні презентації від виробника (по безпечним територіям): презентація продукту, ведення переговорів
06
Отримання сертифікату, декларації та внесення в реєстр Держлікслужби
Процес просування
Ми спеціалізуємося на просуванні медичних товарів
Процес починається з презентації послуг, які ми можемо запропонувати. Далі ми складаємо ТЗ, та визначаємо чого ми маємо досягти завдяки нашим діям. Після погодження ТЗ та спрогнозованих результатів, мы переходимо до підписання специфікації та проведення робіт.

По мірі виконання робіт із просування ми робимо зріз та отримання фідбеку від виробника, доробляємо завдання по зауваженням якщо такі є. Просування - це дуже важливий і відповідальний процес, який вимагає постійної комунікації з виробником. У міру просування ми доопрацьовуємо концепцію і позиціонування.
Сфера Miasphera
Прокладаємо шлях виробнику медичних товарів на ринок України та Європи
Сфера Miasphera
Нашу експертність підтверджують
GondDond Medical - гігант у виготовленні медичних витратних матеріалів для проведення аналізів (вакуумних пробірок, голок, накінечників, шприців, контейнерів для відбору біоматеріалу).
WEGO виробляє понад 30 серій, 800 категорій і 90 000 продуктів із специфікаціями, і тепер став одним із найнадійніших постачальників медичних системних рішень у світі. Водночас WEGO активно бере участь у сфері охорони здоров’я та надає послуги ниркового діалізу.
Асоціація операторів медичного ринку
Асоціація AMOMD – це єдине українське професійне об’єднання, яке включає близько 80 національних виробників, імпортерів, дистриб’юторів медичних виробів, косметичної продукції, засобів індивідуального захисту та дезінфекційних засобів.
reyestratsiya-dytyachykh-tovariv-fanny-time
Funny Time - український бренд, який розробляє та виготовляє навчальні ігри для дітей. Створює простір для самостійної гри дитини та проведення сімейного дозвілля в противагу гаджетам, які роблять дитину залежною та психологічно обмеженою.
Компанія Eximlab вже 15 років відома в Україні, як виробник та постачальник лабораторного посуду та контрольно-вимірювальних приладів. Має власне виробництво засобів для забору крові, продукція широко використовується в медичних лабораторіях, клініках, лікарнях.
FOYOMED має широкий асортимент продукції, включаючи провідні респіраторні засоби, одноразові медичні вироби, медичне обладнання та лабораторні вироби. Продукція FOYOMED експортується в понад 100 країн світу через мережу дистриб'юторів і дочірніх компаній, що охоплюють країни Північної Америки, Південної Америки, Європи, Азії та Африки.
МІАСФЕРА
Просп. Соборності, 30-A, 318
Київ, 02154, Україна
mia@miasphera.com
Відділ продажів
+380 44 498 88 58
+380 68 498 88 58
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Зроблено з
студією 
Soroca